Тел. 247-6865 | Моб. 067-491-7136 
    Вікна, двері виробляєм і про вас не забуваєм.

Супутні товари

    Підвіконня

  Підвіконники являються не тільки прикрасою Вашого будинку, але й надійним захистом від проникання вологи в дім. В наш час підвіконники стали невід'ємною частиною частиною інтер'єру завдяки широкій гаммі кольорів та вибору матеріалів.


    Тканинні ролети

  Сучасний різновид «одягу» для вікон – тканинні ролети – з’явились у нас відносно недавно і одразу ж завоювали популярність у покупців. І це не випадково: вони зручні красиві та оригінальні.

  Тканинні ролети настільки легкі у використовуванні, що ними може користуватись навіть дитина! А ще ролети довговічні, їх не потрібно прати і прасувати.

  Проблема зашторити велике вікно? Для ролет це не проблема. Є спеціальні ролети (мансардні) розраховані на великі вікна з використанням так званих «тяжких» тканин.

  Тканинні ролети у ванній, кухні чи в зимовому саді – це гігієнічно і просто, в дитячій кімнаті – яскраво і красиво, в офісі - стильно. Зупиніть на них свій вибір, тому що вони – один із способів досягнути індивідуальності приміщення і врахувати думку всіх членів сім’ї, навіть самих маленьких.

  Тканинні ролети поділяються на два види: відкриті і закриті (касета).


    Горизонтальні жалюзі
    Вертикальні жалюзі
    Гаражні ворота