Тел. 247-6865 | Моб. 067-491-7136 
    Вікна, двері виробляєм і про вас не забуваєм.

Меблі на замовлення   /   06.02.2019

  У перекладі з латинської мови меблі означає «рухливий». В нас Ви можете придбати кухні під замовлення.Першими елементами меблів в сучасному розумінні стали шафи, в яких люди зберігали одяг, їжу і багато інших речей. Поступово інтерес людини призвів до того, що меблі почали створювати не тільки для зручності, але і для краси: офісні крісла, столики, табурети. Сучасний виток розвитку меблевої індустрії показує, що без таких зручних пристосувань, як м'які дивани, ліжка , крісла або шафа-купе життя ... Читати далі


Супутні товари   /   15.01.2017

    Підвіконня

  Підвіконники являються не тільки прикрасою Вашого будинку, але й надійним захистом від проникання вологи в дім. В наш час підвіконники стали невід'ємною частиною частиною інтер'єру завдяки широкій гаммі кольорів та вибору матеріалів.


    Тканинні ролети

  Сучасний різновид «одягу» для вікон – тканинні ролети – з’явились у нас відносно недавно і одразу ж завоювали популярність у покупців. І це не випадково: вони зручні красиві та оригінальні.

  Тканинні ролети настільки легкі у використовуванні, що ними може ... Читати далі


Дерев'яні двері   /   15.01.2017

   Двері - це візитка Вашого житла. Ми пропонуємо двері власного виробництва, виготовлені у відповідності з останніми європейськими тенденціями.

Всі проекти нашої столярки адаптовані до українських умов. Комплексний підхід при проектуванні та виготовленні сучасних дерев'яних дверей забезпечує оптимальне поєднання основних параметрів і вимог. Це надійність, вартість, теплоізоляція і зовнішній вигляд дверей. По справжньому якісні дерев'яні двері з масиву, після установки дуже довго не втратять свого первозданного вигляду.

   Широкий асортимент ... Читати далі


Інформація про вікна   /   15.01.2017

    Сучасні металопластикові вікна завоювали популярність в Україні завдяки своїм шумо- і теплоізоляційним особливостям, оскільки дозволяють споживачам економити на опаленні і захищають від шуму і пилу навіть в безпосередній близькості від автомагістралей і будівництв.

    Ще одним не менш важливим чинником, що має значення при виборі, є те, що металопластикові вікна не вимагають особливого догляду і при цьому довгі роки зберігають естетичний зовнішній вигляд.

    Крім вікон, ... Читати далі


Інформація про двері   /   15.01.2017

  Ось вже більше 15 років ми забезпечуємо наших клієнтів  дерев'яними, шпонованими і міжкімнатними дверима. Виробництво дверей високої європейської якості забезпечило нашій компанії лідируючі позиції на ринку.

  Ми надаємо нашим клієнтам великий вибір дверей з масиву деревини, шпону і різних порід дерева. Якщо ви хочете купити якісні міжкімнатні двері, то наші двері максимально правильний вибір. Наші вироби повністю задовільнять всі побажання клієнтів, адже ми вкладаємо душу у їх виготовлення.

  Вхідні та міжкімнатні двері стануть чудовою прикрасою ... Читати далі