Тел. 247-6865 | Моб. 067-491-7136 
    Вікна, двері виробляєм і про вас не забуваєм.

Гаражні ворота

  Гараж. Гараж це будинок для вашого автомобіля. Але, якщо згадати давніші часи, коли у всіх гаражах стояли металічні ворота, зварені із листової сталі, то гараж був більше подібним на погріб, а не на дім. В середину через щілини дув вітер, попадала волога, гараж сирів і з’являвся неприємний запах. Друге діло секційні ворота, які нехай і коштують доржче, але ця ціна компенсовується не тільки захистом від вітру, пилюки та вологи, а й додатковим комфортом, який забезпечує автоматика. Особливо це відчутно в дощову або сніжну погоду, коли не зовсім комфортно виходити з теплого автомобіля, щоб відкривати ворота.

  Ми пропонуємо ворота Alutech (виробництво Білорусії). Cекційні ворота легко закриваються і відкриваються руками. Саме тому багато замовників спочатку купляють ворота без автоматики, яку можна дозамовити пізніше. Очевидно, що секційні ворота надійні, зручні і на відміну від розпашних воріт не потребують місця перед гаражом для їхнього відкривання. Особливо це зручно взимку, коли перед воротами лежить сніг, який заважає відкриванню. Гаражні секційні ворота - це комфорт для Вашого автомобіля, захист від вітру та вологи, а завдяки надійним механізмам захист від зламу.

  Отже, секційні гаражні ворота це відмінний вибір. Звертайтесь до нашого консультанта, який допоможе Вам правильно обрати ворота для Вашого гаража і відповість на всі запитання.