Тел. 247-6865 | Моб. 067-491-7136 
    Вікна, двері виробляєм і про вас не забуваєм.

Про Компанію

  Компанія «Львівські Вікна, Двері та Меблі» заснована 8 вересня 1996 року. За цей час роботи ми зуміли створити професійний колектив і готові запропонувати не тільки надійну і високоякісну продукцію, але й надати кваліфіковану консультацію менеджера, яка допоможе орієнтуватися не лише на назву, ціну чи рекламні фрази, а дасть можливість оцінити товар з професійної точки зору.

  Пріоритетним напрямком діяльності нашої компанії є виконання замовлень на виготовлення та встановлення вікон, дверей та інших конструкцій з металопластику, алюмінію та дерева. Також ми пропонуємо низку доповнюючих товарів (підвіконники, відливи, москітні сітки, жалюзі, тканинні ролети, гаражні ворота та захисні ролети, тощо) не тільки в місті Львові, але й в будь- якому іншому місті. За час існування компанії суттєво розширився асортимент товарів, які були відібрані по принципу «якість доступна кожному».

  Компанія практикує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Діє гнучка система знижок для всіх, а також накопичувальна - для постійних клієнтів. Регулярно проводяться акції, які відкривають можливості у багатьох зацікавлених сторін.

  Будучи невеликою компанією, ми цінуємо кожного нашого клієнта, готові йти на зустріч для того, щоб на ділі реалізувати індивідуальний підхід в обслуговуванні.

  Ми поважаємо наших клієнтів і розуміємо, що покупка - це капіталовкладення, тому стараємся максимально скоротити Ваші витрати на заміну вікон без втрати якості.

  На сайті зібрана детальна інформація про товари та послуги, які ми пропонуємо, тому надіємось, що Ви знайдете для себе багато цікавого та корисного.

  Зв'язавшись з нами, Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі запитання, які Вас цікавлять, і зможете замовити якісні товари за розумними цінами.

  Звернувшись до нас, Ви отримаєте швидкий сервіс, надійні і довговічні конструкції, якісний монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

  Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів та допомогти у реалізації Ваших задумів!