Тел. 247-6865 | Моб. 067-491-7136 
    Вікна, двері виробляєм і про вас не забуваєм.

Горизонтальні жалюзі

  Горизонтальні жалюзі – це приватність, управління світлом та стиль.
    
  Горизонтальні жалюзі поєднують в собі красу, якість, практичність і доступну ціну. Вони чудово підходять для дому та офісу і чудово захищають від сонця. За горизонтальними жалюзі дуже легко доглядати, вони не вбирають вологу і не втрачають свій вигляд довгий час.

  Горизонтальні жалюзі, які пропонує компанія «Захід-Пласт» виготовляються з алюмінію або дерева. Найпошириніші горизонтальні жалюзі - з алюмінію. Це пов'язано з тим, що вони найбільш доступні по ціні, підходять для будь-якого приміщення, довговічні і легкі в догляді.

  Горизонтальні жалюзі виготовляються не тільки в звичному білому кольорі, але також існують у великому розмаїтті кольорів. Тому їх можна підібрати під будь-який стиль і колір інтер'єру. Горизонтальні жалюзі кріпляться різними способами - до стелі, у віконний проріз і до стіни. Що стосується ламелей, то стандартна їх ширина в горизонтальних жалюзі - 25 мм. Також існують жалюзі з шириною ламелей 16 мм, які підходять для невеликих вікон.

  Горизонтальні жалюзі - це класика, перевірена часом. Незважаючи на те, що зараз існує велике різноманіття жалюзі, саме горизонтальні залишаються на піку популярності.