Тел. 247-6865 | Моб. 067-491-7136 
    Вікна, двері виробляєм і про вас не забуваєм.

Інформація про двері

  Ось вже більше 15 років ми забезпечуємо наших клієнтів  дерев'яними, шпонованими і міжкімнатними дверима. Виробництво дверей високої європейської якості забезпечило нашій компанії лідируючі позиції на ринку.

  Ми надаємо нашим клієнтам великий вибір дверей з масиву деревини, шпону і різних порід дерева. Якщо ви хочете купити якісні міжкімнатні двері, то наші двері максимально правильний вибір. Наші вироби повністю задовільнять всі побажання клієнтів, адже ми вкладаємо душу у їх виготовлення.

  Вхідні та міжкімнатні двері стануть чудовою прикрасою Вашого будинку, квартири або офісу, а також володіють відмінними звуко-і теплоізоляційними властивостями. Вони виготовлені з матеріалів високої міцності і стійкі перед впливом зовнішніх факторів. Міжкімнатні двері можуть бути виготовлені з дерева, шпону, масиву дерева. Також двері можуть бути суцільними і розсувними.

  Характерна особливість розсувних дверей у тому, що вони оптимально підходять як для малогабаритних квартир, так і для розкішних будинків, де служать прекрасним елементом дизайну. Їх оригінальність і унікальність підкреслює атмосферу легкості і свободи Вашої оселі.

  Шпоновані двері чудово поєднують в собі два своїх переваги: ​​висока якість і доступна вартість. Застосовуючи технології виготовлення шпонованих дверей, ми надаємо нашим клієнтам широкий вибір порід деревини, текстур і кольорів, конструкцій і дизайнерських рішень. Двері можуть бути шпоновані натуральним шпоном або штучним - все на Ваш вибір.

  Дерев'яні двері мають ряд переваг. По-перше, вони підкреслюють солідність і високий соціальний статус їх власника. Також у них великий термін експлуатації - не менше 50 років.

  Двері з масиву деревини, відрізняються високою міцністю, мають гарні теплоізолюючі властивості, а також служать відмінною перешкодою від сторонніх звуків і шумів з вулиці. Численні дослідження вчених підтвердили, що дерево володіє рядом цілющих властивостей і здатністю благотворно впливати на психічний і фізичний стан людини. А, отже, дерев'яні двері не просто підкреслять ваш стиль і унікальність, але й створять у Вашій оселі здорову і гармонійну атмосферу тепла і затишку.

  Не секрет, що двері являються своєрідною візитною карткою Вашого будинку, квартири чи офісу, вони відображають смак господаря, а, отже, просто необхідно, щоб Ваші двері виглядали чудово. Двері від нашої фірми стануть прекрасним доповненням Вашого стилю і підкреслять Вашу витонченість.Детальніше про двері шпоновані

Детальніше про двері броньовані