Тел. 247-6865 | Моб. 067-491-7136 
    Вікна, двері виробляєм і про вас не забуваєм.

Інформація про вікна

    Сучасні металопластикові вікна завоювали популярність в Україні завдяки своїм шумо- і теплоізоляційним особливостям, оскільки дозволяють споживачам економити на опаленні і захищають від шуму і пилу навіть в безпосередній близькості від автомагістралей і будівництв.

    Ще одним не менш важливим чинником, що має значення при виборі, є те, що металопластикові вікна не вимагають особливого догляду і при цьому довгі роки зберігають естетичний зовнішній вигляд.

    Крім вікон, з радістю запропонуємо Вам розкішні гаражні ворота різних типів, захисні ролети, горизонтальні та вертикальні жалюзі. Неймовірно чудовий дизайн, простота у користуванні, широка гамма кольорів, вища якість.

    Ми пропонуємо якісну продукцію за привабливими цінами таких відомих марок:
віконні профілі VEKA, KBE, WDS, Reinplast, Avangard, Salamander, Lider та ін. ;
фурнітура Roto, MACO, ROMB, Vorne, GU, Winhouse  та ін.; 
підвіконня Данке, WDS, Opentex та ін.;
гаражні ворота KRUŽÍK;
захисні ролети RollHan.

    У нашій компанії  Ви завжди знайдете пораду, менеджер допоможе Вам правильно побудувати конструкцію та вибрати металопластикові вікна. Гарантія на металопластикові вікна від 10 років, якісне обслуговування, професійний монтаж і демонтаж у місті Львові та далеко за його межами. 


ПВХ-профіль REHAU є безпечним для здоров'я, відповідає нормам ГОСТ і має Санітарно-епідеміологічні висновки. Термін служби ПВХ-конструкцій з профілю REHAU - більше70 років.
-  Оцинковане сталеве армування від 1,5мм
-  Гарантія 12 років
-  Каучукове ущільнення Rehau, яке не втрачає своєї еластичності протягом багатьох років
-  Фурнітура німецької компанії Gretsch-Unitas (GU) G-U (фурнітура)
-  Якісне скло відомої англійської фірми Pilkington Pilkington (скло)
-  Мультифункціональний скло Guardian
-  «Тепла» дистанційна рамка (5-ти камерний профіль)
-  Утеплена підвіконна планка (5-ти камерний профіль)
-  Комплектується заглушкою штапікового пазу на відкрівніх конструкціях в Нижній части вікна • Профільна система REHAU Ecosol-Design 60 і Euro Design 60 призначена насамперед для засклення великих об'єктів - новобудов або реконструйованих будівель. Система Ecosol-Design 60 поєднує якість з економічно вигідними рішеннями.

 • Профільна система REHAU Ecosol- Design 70 і Euro Design 70 відповідає високим стандартам енергозберігаючого будинку: при автономній системі опалення витрати на придбання цього типу вікон повністю окупаються через три-чотири роки, а Ваш будинок завжди буде теплим і затишним.

 • Система віконних профілів REHAU Brillant Design поєднує покращену теплоізоляцію з різноманіттям дизайнерських рішень. Система ущільнень притвору як в п'ятикамерних профілях з глибиною 70 мм, так і в шестикамерних профілях з глибиною 80мм відповідає найвищим вимогам до енергозбереження. Вражають гладенька поверхня профілів, cкоси або заокруглення з зовнішньої сторони стулки

 • Профільна система GENEO - революційне рішення, інноваційний фіброволоконний матеріал RAU-FIPRO, який відрізняється рекордною міцністю та опором до навантажень.

 • Профільна система REHAU SYNEGO дозволяє досягти надзвичайних показників теплоізоляції до 50% в порівнянні зі звичайним вікном, дає можливість вибирати кількість контурів ущільнення: традиційне 2-х контурне або 3-х контурне із середнім контуром ущільнення для додаткової теплоізоляції.

Металопластикові двері Rehau  забезпечують оптимальну тепло- і звукоізоляцію, а також високу герметичність і базисну надійність. Двері фабрики вікон «Болена» виготовляються з німецького ПВХ-профілю Rehau.     Перевагами металопластикових дверей Rehau є:
• довговічність;
• не жовтіють, не розтріскуються на морозі і не вимагають інтенсивного догляду в процесі повсякденної експлуатації;
• двопелюсткове ущільнення Rehau залишається еластичним протягом багатьох років;
• відповідають екологічним світовим стандартам, завдяки чому вони встановлюються в дитячих садах, школах, поліклініках і лікарнях;
• використання різних типів заповнення дозволяє робити дизайн дверей неповторним;
• відповідно до індивідуальності побажань двері можуть бути доукомплектовані додатковими елементами безпеки.


  Das Fenster (Germany)


Системи KBE характеризуються справжньою німецькою якістю, надійністю та винятковими технічними рішеннями. Продукція на всіх етапах своєї життєдіяльності, починаючи з сировини і завершуючи готовими конструкціями, відповідає найвищим вимогам якості, затвердженим Європейським Союзом.  Профілі, які постачаються  на український ринок, виготовляються на підприємствах в Берліні та Запоріжжі за унікальною безсвинцевою технологією greenline, безпечною для здоров’я людини та навколишнього середовища. • фурнітура: Winkhaus активпілот з мікровентиляцією, мікроліфтом та блокуванням повороту ручки та Axor з мікровентиляцію (без блокування повороту ручки)

 • Підвіконний профіль укомплектований термобар’єром для запобігання продування «під вікном».

 • комплектується заглушкою штапікового пазу на відкривних конструкціях в нижній частині вікна


  • Профільна система КБЕ Класика універсальний і економічний варіант при будівництві нових будівель та реконструкції вже існуючих. Система підходить для житлових приміщень, а також рекомендована для дитячих і медичних установ. Практичність "КБЕ Класика" не залишає сумнівів: профіль не змінює своїх характеристик на сонці, не жовтіє, не деформується, не розбухає від вологи, не розсихається, не вимагає фарбування, легко миється.

 • Профільна система КБЕ Баланс - нова система для об'єктного будівництва, що поєднує в собі переваги профілів з монтажною глибиною 70 мм і привабливу ціну. Вигідна пропозиція для корпоративних замовлень і організації оптимального виробництва.  Екологічний склад пластику (рецептура "greenline")

 • Профільна система КБЕ Оптіма -віконна 6-ти камерна система шириною 70 мм. Володіє підвищеною тепло- і звукоізоляцією, досконалої геометрією. Завдяки збільшеній ширині профілю і п'ятикамерної конструкції профілів рами і стулки, віконний профіль «КБЕ Оптіма» має покращені теплоізоляційні характеристики, що відповідають сучасним європейським нормам з енергозбереження.

 • Профільна система нового покоління KBE 76 AD – це найсучасніша інноваційна розробка, поява якої є виправданою в рівній мірі в технологічному та ринковому відношенні.


 


Розсувна система PremiLineКомфорт має багато вимірів. Завдяки високій стійкості системи, розсувні двері та вікна PremiLine дуже прості в користуванні та догляді, навіть у випадку великого скління! Бездоганна якість і досконала конструкція дозволяють створювати оригінальні рішення, що задовольняють вимогам найвибагливіших клієнтів. • можливість здійснювати великі розсувні віконні та дверні конструкції;

 • можливість використовувати різні види склопакетів;

 • декілька типів ущільнення, зокрема PCE;

 • сумісність з усіма стандартними системами 70 мм і системою ролет RolaPlus;

 • легка та безшумна робота розсувних механізмів вікон та дверей;

 • оригінальний дизайн – можливість подвійного накладання стулки на стулку;

 • різноманітність вибору кольорів.


 


 Системи WDS виробляються з ПВХ високої якості з вбудованими TPV-ущільнювачами та комплектуються надійним армуванням, що забезпечує високу міцність конструкції та гідний опір до вітрових навантажень. Вони також мають чудову тепло- і шумоізоляцію для забезпечення комфорту цілий рік, зберігаючи тепло взимку і прохолоду влітку.


Міропласт, динамічно развиваюча українська компанія (м.Дніпропетровськ), котра стала лідером по виробництву віконих і дверних профільних ПВХ систем в Україні.


  • профільна система WDS 400 спроектована для людей, які надають перевагу простоті класичного вікна за доступною ціною.

 • профільна системаWDS 500 була створена як оптимальне рішення в сегменті п’ятикамерних систем за доступною ціною. Вікна з цієї системи забезпечують значне збереження витрат на скління при крупному будівництві, особливо при реалізації масштабних проектів.

 • профільна система WDS 4 SERIES – це ідеальне поєднання форми і функціональності за доступною ціною. З цієї системи класу А виготовляють надійні та довговічні вікна. Монтажна ширина 60 мм та можливість комплектації широким склопакетом допоможе значно зекономити на обігріві приміщення.

 • профільна система WDS 7 SERIES Енергоефективність та шумоізоляція лежать в основі розробки системи WDS 7 SERIES, ідеальна конструкція для збереження тепла та комфорту в оселі. Завдяки тому, що система спроектована по формулі 70\40\6, з новим вікном ви отримаєте теплоізоляцію найвищого рівня та надійний захист від промерзань.

 • профільна система WDS 8 SERIES, забезпечує відмінну теплоізоляцію для збереження комфорту у вашій оселі  за будь-якої погоди. Ця система була спроектована насамперед для енергозбереження. Вікна WDS 8 SERIES зберігають в 2,5 раза більше тепла в порівнянні з вікнами з трикамерного профілю в стандартній комплектації, завдяки чому взимку в домі зберігається тепло, а влітку – прохолода.

WDS металопластикові двері. Для виготовлення дверей дуже важливо використовувати надійний профіль, з яким конструкція досягне належного рівня теплоізоляції, безпеки і захисту від шуму. У лінійці профільних систем WDS дверна група представлена ​​системами з монтажною шириною 60 мм і 70 мм. Ці системи прекрасно ізолюють приміщення від шуму, володіють високими енергозберігаючими характеристиками, і придатні для установки в заміських будинках і в міських квартирах. При цьому двері з профілю WDS допоможуть вам у створенні оригінального дизайну інтер'єру. Вони розраховані не тільки на стандартне поворотно-відкидне відкривання, але можуть бути і підйомно-розсувними, похило-розсувними, зовнішнього або внутрішнього відкривання.Металопластикові вікна Steko - це сучасні технології, стиль і високоякісні матеріали! Виготовляються з профілю ПВХ, який армований сталлю. Вікна вигідно відрізняються довговічністю і стійкістю до всіх видів погодних впливів з гарантію 7 років. Вікна Steko відзначені сертифікатами якості європейського рівня, відрізняються екологічністю і не виділяють шкідливих речовин, а також відповідають всім стандартам пожежної безпеки.


Вікна, виготовлені з ПВХ – профілю  STEKO, не містять свинцю. Всі конструкції, що випускаються, оснащені фурнітурою від виробників:


Roto – фурнітура відомого світового бренду


Suegenia – найбільший європейський виробник фурнітури


Axor – фурнітура вітчизняного виробника (м.Дніпропетровськ) • Профільна система S300 – краща цінова пропозиція, вдале рішення для заскління будь-яких приміщень за ціною, доступною кожному.

 • Профільна система S500 – висока якість – доступна ціна, вікна преміум-класу з поліпшеними теплоізоляційнимим характеристиками. 5-ть повітряних камер в профілі забезпечують підвищені тепло- і звукоізоляційні властивості.

 • Профільна система R300 – найпрактичніший варіант, надійний, стильний, екологічний, якісний, економний. Ідеально підходить для скління будь-яких приміщень.

 • Профільна система R500 – поєднання високих технологій та якості, рекомендовані до заскління приватних будинків, житлових квартир, лоджій і балконів. Наявність 5-ти камер в профілі забезпечує підвищені тепло-і звукоізоляційні властивості.

 • Профільна система R600 - вишуканий дизайн, ідеальне рішення для заскління приміщень з високими вимогами до енергозбереження та естетичного вигляду. 5-ти камерний профіль з 6-ти камерною створкою, яка запобігає потраплянню і накопиченню вологи, підвищеє шумо- і теплоізоляційні характеристики вікна в цілому.

 • Профільна система R700 – підвищена енергоефективність, завдяки високому коефіцієнту опору теплопередачі, 7-м камер в рамі і 8-м камер в створці дозволяють зберегти мікроклімат і мінімізувати витрати на опалення, та створюють додаткову міцність.


·       Профільна система Steko Innovation - іноваційне рішення, вперше в Україні, профільна система армована деревом. Тепло - іноваціі - екологічність.

 


Металопластикові двері Steko - виготовляються так, щоб точно відповідати побажанням клієнта! Широкий вибір дизайну і можливих варіантів конфігурації!
Найважливіше для дверей - це вибір правильного і надійного профілю, яка не розвалитися від постійного (найчастіше недбалого) використання.
Компанія Steko розробили надзвичайно ефективну, міцну і зносостійку конструкцію, яка успішно пройшла всі випробування і вже довгий час доводить свою ефективність в тисячах будинків.
Заповнення для дверей підбирається відповідно до бажання клієнта і місцем установки двері. Це можуть бути непрозорі вставки з високоякісної термопанелі, якісні стандартні однокамерні і двокамерні склопакети, сучасні енергозберігаючі або мультифункціональні склопакети, які відчутно підвищать рівень теплоізоляції.
Так як пластикові двері повинні ідеально вписуватися в інтер'єр, компанія Steko пропонує широкий асортимент ламінації, так що ви зможете підібрати собі відповідне колірне рішення, будь то скромні заспокійливі кольори або яскраві і насичені кольорові схеми.


 


Розсувні системи з ПВХ профілів для скління
балконів, альтанок, офісних перегородок та дверей.


Розсувна металлопластиковая система SWS - краще рішення для Вашого будинку!
Зазвичай, для того щоб відкрити вікно на балконі, вам потрібно спочатку підняти жалюзі, прибрати з підвіконня квіти або пересунути сушилку для білизни. Знайома ситуація? всі ці та багато інших проблем легко можна вирішити без перепланування приміщення або перестановки меблів! Засклення балконів і лоджій за схемою слайдінговий відкривання - кращий спосіб заощадити дорогоцінні метри, наповнити приміщення природним світлом і максимально спростити свій побут. Універсальність розсувних систем з ПВХ очевидна - вони ідеально підходять для облаштування оранжерей, зимових садів, садових альтанок, офісні перегородки, двері на терасу.
Завдяки особливій конструкції роликового системи алюмінієвий поріг стійкий до деформації, а стулки рухаються плавно і безшумно. Спеціальний блокуючий механізм міцно фіксує стулку, тому довільне ковзання або відкривання просто виключено.
Актуальність застосування профілю SWS: • можливість установки енергозберігаючих склопакетів мінімізує тепловтрати і промерзання;

 • відсутність проблем з регулюванням фурнітури і провисання стулок;

 • кілька варіантів відкривання стулок;

 • можливість монтажу на будь-які типи балконів і лоджій;

 • подвійні щіткові ущільнювачі і внутрішня москітна стулка надійно захищають приміщення від проникнення пилу, сміття, комах;

 • відсутність «глухих» зон при відкриванні;

 • профілі виготовлені з екологічно чистої сировини, що забезпечує безпеку вашому здоров'ю;

 • простота і легкість в обслуговуванні і прибиранні;

 • слайдінговий система пройшла лабораторні випробування і відповідає стандартам ДСТУ


 


Металопластикові двері бувають трьох видів:

► Балконні: самий «легкий» і простий варіант дверей. Перед більшістю таких дверей не ставиться мета захисту від проникнення, однак вони дуже важлива деталь теплоізоляції і вентиляції будинку. Комплектуються поворотно-відкидними механізмами, що дозволяють відкрити двері для провітрювання або мікропровітрювання. Широкий вибір додатково комплектації і фурнітури може безмежно розширити її функціональність. заповненням двері може бути як склопакет (в тому числі енергозберігаючий), глухий пластикової сандвіч-панеллю, так і довільне поєднання, яке дозволить скоротити ціну двері, за рахунок зменшення площі скління.

► Міжкімнатні: виконують функцію перегородок між кімнатами і частинами будинку. Це проміжний варіант між балконними і вхідними дверима по міцності, вартості та максимально допустимим розмірам. Висока вологостійкість ПВХ дозволяє зробити міжкімнатні двері оптимальним рішенням для установки їх на кухні, у ванній, саунах, басейнах, а широкий спектр дізайнескіх рішень дасть можливість підібрати ідеальні двері для свого будинку. Міцність і надійність дверей металопластикового профілю без проблем дозволить пережити неакуратну експлуатацію. Навіть діти і тварини не зможуть зіпсувати бездоганний зовнішній вигляд ваших дверей.

Зверніть увагу! Балконні та міжкімнатні двері виробляються з усіх видів віконного профілю!

► Вхідні: на порядок вище за міцністю і захищеності, ніж інші види дверей. Відрізняються особливою міцністю і посиленим армуванням, що додає конструкції максимальну жорсткість. Для вхідних дверей, так само як і для міжкімнатних або балконних доступні різні дизайнерські варіанти, проте завжди варто враховувати особливі вимоги. Також, дуже уважно варто ставитися до вибору фурнітури. На вхідні металопластикові двері встановлюються виключно якісні замки і петлі на які припадають великі експлуатаційні навантаження. Також, на вхідні двері рекомендується встановлювати ролети, з метою поліпшення показників тепло- і звукоізоляції.

Щоб задовольнити особливі вимоги по міцності до вхідних дверей, вони виробляються зі спеціалізованого дверного профілю.