Тел. 247-6865 | Моб. 067-491-7136 
    Вікна, двері виробляєм і про вас не забуваєм.

Переваги броньованих дверей

  Оселя повинна бути надійною фортецею і відображенням внутрішнього світу її господаря, тому саме вхідні двері мають поєднувати в собі захисні якості та мати привабливий зовнішній вигляд. Вхідні двері це перший фактор, від якого починає формуватися думка не тільки про Ваше житло але і про Вас особисто.

  Вхідні двері, перш за все, мають бути привабливі ззовні та відігравати важливу роль у захисті Вашого життя та майна. Тепер мешканці Львова можуть завітати в наш магазин, де можна замовити і купити броньовані двері, що поєднують такі важливі характеристики як міцність, надійність та оригінальні дизайнерські рішення. Ми впевнені, що наші металеві двері не залишать байдужими прихильників естетичної краси та впевненості в захисті. Броньовані двері - це високоякісні металеві двері вітчизняного виробництва за привабливими цінами.

  Нашим клієнтам ми пропонуємо:
• Вхідні металеві двері з МДФ накладками, виготовлені з високоякісних матеріалів за сучасними технологіями з дотриманням високих норм якості.
• Броньовані двері, як для зовнішнього так і внутрішнього використання
• Металеві двері високої міцності, надійними тепло і звукоізоляцією.
• Широкий асортимент зовнішнього оздоблення вхідних дверей – близько 300 взірців малюнків і 25 кольорових рішень
• Якісні захисні пристрої і фурнітуру.
• Гарантію та сервісне обслуговування.
• Професійне встановлення металевих дверей кваліфікованими фахівцями, адже це запорука тривалого та надійного терміну служби.
• Приємний сервіс на всіх етапах встановлення дверей та чіткі терміни виконання замовлення.

  Вхідні металеві броньовані двері виготовляються з огляду на набутий багаторічний досвід наших фахівців та використання у виробництві сучасного обладнання та новітніх технологій. Контроль якості на усіх етапах виробництва гарантує нашим клієнтам довговічну і надійну продукцію.
&esmp;Якісні металеві двері повинні бути стійкими до механічних пошкоджень та зовнішніх впливів, а також міцними і надійними. Дуже велика кількість виробників обманює клієнтів при виробництві металічних дверей для зовнішнього застосування, використовуючи на внутрішній МДФ накладці, звичайну, внутрішню плівку, використання якої неможливе для зовнішніх дверей. Наша компанія використовує з обох боків ізраїльську плівку VINARIT.

  Серед багатьох компаній, які займаються продажем вхідних дверей, важко обрати найкращих. Дехто пропонує відмінну якість , деякі роблять ставку на унікальний дизайн, а хтось на 100% безпеку.

  Існує два основні напрямки вибору і купівлі броньованих дверей. Можна зробити індивідуальне замовлення, на яке потрібно бути чекати мінімум 14 днів, чи придбати готову продукцію, яка вже є в наявності на складі. Великий асортимент готових вхідних дверей на складі є нашою великою перевагою над іншими виробниками. Якщо Ви робите ремонт, будуєтесь або просто плануєте змінити екстер'єр Вашої домівки, є зміст обрати вже готові двері на нашому складі, не чекаючи на виконання замовлення.

  Якщо у Вас є бажання підкреслити свою індивідуальність і оформити замовлення за власними потребами, наші спеціалісти знімуть заміри, і за визначеними параметрами виготовлять вхідні броньовані двері з огляду на Ваші побажання щодо комплектації та дизайну, кольору та малюнку. Броньовані металічні двері повинні бути міцні, надійні та естетичні. В той самий час, обираючи броньовані двері варто звернути увагу ,чи є по периметру вхідних броньованих дверей термоущільнювач (це основний фактор герметичності конструкції), покращення шумоізоляції залежить від товщини декоративних панелей та особливого внутрішнього наповнювача металевих дверей,які замки стоять,чи є на завісах підшипники,якою фарбою покрита коробка,з чого зроблена коробка(є коробки з гнутого листа,що придає масивності коробці,але не міцності). На даний час для зовнішньої і внутрішньої декоративної накладки металічних дверей є багато різних зразків конфігурацій та кольорів, на нашому складі підібрані найбільш розповсюджені кольори та малюнки, гаму яких ми сформували в ході досліджень, протягом декількох років роботи на ринку України.